Basında Biz

KAÇOD’tan muhteşem dayanışma gecesi

Kanser Çocuğumdan Uzak Dur Derneği, kanser hastası çocuklar yararına muhteşem bir dayanışma gecesi organize etti. Geceden elde edilen gelir ise, çocukların ihtiyacı için kullanılacak

Kanser Çocuğumdan Uzak Dur Derneği (KAÇOD) kanserli çocukların yararına Pasha Palas Otel’de dayanışma gecesi düzenledi. Eğlencenin ve kahkahanın bol olduğu geceye ilgi de bir o kadar yoğun oldu. Mükemmel bir konserle devam eden gecenin sonunda davetlilere sürpriz yapılarak, hediyeler dağıtıldı. Dayanışma gecesinden elde edilen gelir ise kanser hastası çocukların ihtiyaçlarında kullanacak.

2 YILDA 270 ÇOCUĞA ULAŞTIK

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başlayan programın açılış konuşmasını gerçekleştiren KAÇOD Başkanı Burcu Temizkan, “Yaklaşık 2 yıl önce çıktığımız bu yolda bugün 270 çocuğa ulaştık. Bugüne gelmemizde bize destek olan herkese teşekkür ediyorum. Çocuklarımızla daha yakın olabilmek adına 15 Nisan günü de çocuğumun ismini taşıyan Çınar Çocuk Vakfı’nı kuruyoruz” dedi.

KAÇOD KİMDİR?

Dernek 0-18 yaş arası onkoloji tanısı almış ve aktif olarak tedavi gören çocukların maddi, manevi ve sosyal açıdan ihtiyaçlarını karşılama amaçlı kurulmuştur.  Amacı kanser tedavisi sırasında hasta ve yakınlarının zor olan yaşamlarını biraz daha kolay ve yaşanır hale getirmektir.

https://www.buyukkocaeli.com.tr/haber/4887225/kacodtan-muhtesem-dayanisma-gecesi

İlgili gönderiler